Læs mere fra Erhvervsrådet

Henrik Klitgaard, Formand for Erhvervsrådet og formand for Erhvervs- og Beskæftigelsesudvalget, hkl@horsholm.dk

Lisbeth Dalgaard, Centerfor. Kongevejscentret, lisbeth_dalgaard@dalgaardsupermarked.dk

Thorkild Gruelund, Formand for Gågadeforeningen, thg@horsholm.dk  

Jens Jakobsen, Handelsforeningen for Hørsholm og Omegn, jens@jakobseninvest.dk

Birger Iversen, Hørsholm Midtpunkt, birger.iversen@unikoptik.dk

Brian Banke, Rungsted Handels og Erhvervsforening brian.banke@meny.dk

Knud E. Nordby, Rungsted Havn, ken@lectron.dk

Jan Dombernowsky, formand for Hørsholm Erhvervs Netværk, formand@horsholmerhverv.net

Tine Junget Røhling, næstformand i Hørsholm Erhvervs Netværk, tj@km2job.dk

Lars Christiansen, Håndværkerforeningen, mail@lcmurer.dk

Kirsten Jensen, Håndværkerforeningen, glas@glas-ramme.dk

Allan Handreck, Tømrermesterforeningen, allan@karlebo-tomreren.dk

Jan Klit, Formand for Miljø & Planlægningsudvalget, jhk@horsholm.dk

Kristian N. Jensen, Venstre, knj@horsholm.dk

Ole Stilling, Direktør, ols@horsholm.dk

Peter Juul Andersen, Arbejdsmarkedschef, pja@horsholm.dk

Lotte Cooper, Erhvervskonsulent, loc@horsholm.dk